Sinop İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların huzuru, güvenliği, can ve mal emniyetini sağlanma noktasında, suç ve suçluyla mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor.
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; ilgili mahkemelerce haklarında yakalama kararı çıkartılan şahıslara yönelik olarak yürütülen çalışmalar neticesinde, Emniyet Genel Müdürlüğümüz koordinesinde, Sinop İl Merkezi ve İlçeleri Polis sorumluluk bölgesinde, 1 Şubat 2017 günü eş zamanlı olarak yapılan operasyonda 12 kişi yakalanarak adli mercilere intikal ettirilmiştir. Sinop Emniyet Müdürlüğü olarak çalışmalarımız aralıksız olarak ve kararlılıkla sürdürülmektedir.
Vitrinhaber Gazetesi
Bir yanıt bırakın