Yılın İlk Buluşması Boyabat Kargatepe Camiide Yapıldı……..

Boyabat Müftülüğünce düzenlenen ve her hafta farklı camide yapılan sabah namazı buluşmaları yılın ilk programı bu hafta Kargatepe Camii’nde gerçekleştirildi.

Müftülüğümüzce düzenlenen ve her hafta farklı camide yapılan sabah namazı buluşmaları yılın ilk programı bu hafta Kargatepe Camii’nde gerçekleştirildi.

Programa Kargatepe camii cemaati ve çevre mahallelerden cemaatin katılımı  ve gençlerin katılımı ile sabahın nuru değerlendirildi.


Sabah namazını İlçe Vaizimiz Bekir ERAVCI’nın kıldırması, Beyazıt Camii Müezzin Kayyımı Mustafa KIZILASLAN’ın müezzinliği, Beyazıt Camii İmam Hatibi Muzaffer KANSIZ’ın Kur’an tilaveti ve tilavet edilen Kur’anı Kerim’in mealini vermesi, İlahi grubunun ilahiler söylemesi (Müftülük ilahi korosu; Mazhar DEMİRBOĞA, Adem TULUM, Mustafa KIZILASLAN, Mustafa SAVAŞ, Muzaffer KANSIZ) Müftümüz İsa SAĞLAM’ın sohbeti ve Müftülük Vaizi Rıza KIZILASLAN’ın yaptığı dua ile program sona erdi. Program sonrası cemaate ikram yapıldı.

Bir sonraki sabah namazı buluşması programı 14.01.2016 cumartesi günü Çamlıcatepe Camii’nde saat 07.28’de gerçekleştirilecektir.

Tüm Halkımız Davetlidir.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.