Türk Kızılay’ı Sinop Şubesi Huzurevinde kalan kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yalnız bırakmadı…..

Türk Kızılay’ı Sinop Şube yönetimi ve kadın kolları üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Sinop Huzurevini ziyaret ederek, huzurevinde kalan kadınlarının bu anlamlı günlerini kutlayarak birer karanfil hediye ettiler.
Sinop Huzurevi’ne geçekleştirilen 8 mart Dünya Kadınlar günü ziyareti esnasında Türk Kızılay’ı Sinop Şube yönetimi ve kadın kolları üyeleri… huzurevi sakinleri ile sohbet ederek onlara çikolata ikramında bulundular.

 

Sinop Kızılay Derneği Başkanı Mustafa Korucuoğlu yaptığı konuşmada Büyüklerimize gereken saygıyı her yerde ve her zaman göstermeliyiz. Huzurevimiz yeni hizmete girdi. Bizlerde ilk ziyaretimizi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra sık sık ziyaretlerimiz olacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, başta şehit ve gazi anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. ” dedi.

Huzurevi sakinleri de, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, unutulmamış olmanın mutluluğu ile Kızılay yetkililerine teşekkür ettiler.
Sinop Kızılay Şubesinin huzurevi ziyaretine Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Melih Keleş’de eşlik

KAYNAK AYANCIK GAZETESİ

SİNOP SICAK HABER
HULUSİ ÖZENER

 

 

Boyabat Gündemi hakkında 18412 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.