Son Dakika ; Vekil Barış Karadenizden Durağan Olayları İçin Sağduyu Çağrısı……

maxresdefault-horz

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Durağan’da çıkan olaylarda vurularak yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 16 yaşındaki Soner Kara’nın ailesine başsağlığı dilerken, vatandaşları sağduyulu olmaya davet etti. Karadeniz, “Vatandaşlarımızı, sağduyulu davranmaya çağırıyorum. Bu sorunların altından kalkabilir, huzuru ve barışı hep beraber tesis edebiliriz” dedi.

Durağan ilçesinde çıkan olaylarda tüfekle vurularak yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden  Soner Kara’nın cenazesine katılan CHP’li Milletvekili Karadeniz, Soner Kara’nın ailesine başsağlığı diledi. Yaşanan olayları değerlendiren Karadeniz, barışın, huzurun, mutlu şehrin sınırlarında bu tür üzücü olayın yaşanmasının başta Durağanlılar olmak üzere tüm Sinop’u üzdüğünü söyledi.

 

Karadeniz, “Vatandaşlarımızı, sağduyulu olmaya çağırıyorum. Hukuk ile her türlü sorunu çözeriz. Yanlışı yanlış ile düzeltmek sağduyulu vatandaşlarımızı daha üzücü olaylarla karşı karşıya bırakacaktır. Yetkililerimiz hukuksal işlemleri başlatmıştır. Adli makamlarımız her ayrıntı üzerinde titizlikle duruyor” diye konuştu.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18318 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.