Sinoplu Genç, Anneannesinin Eli Ayağı Oldu,(Videolu Haber)….

adsız

Sinop’ta yaşayan 20 yaşındaki Ayhan Tezel, 82 yaşındaki kanser hastası anneannesinin bakımını üstlenerek her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Kimseden destek göremediğini söyleyen Tezel yetkililerden yardım istediğini söyledi ve şunları ekledi : “Bana 6 aylıktan beri bana anneannem bakıyor. Şimdi kendisi kanser hastası artık bundan sonra ben ona bakacağım. Bir nevi yer değiştirdik.

Anneannemin sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum. Aynı zamanda bende çalışıyorum. Açıkçası pek yetişemiyorum. Ben gerek siyasilerden gerek yardım etmek isteyenlerden yardım bekliyorum. Tabi ki bunu gidip yüzlerine karşı söyleyemiyoruz. Çünkü farklı bir gözle bakılmasından çekiniyoruz. akrabalarımız var ama kimseden fayda yok. Olsaydı şuan yanımızda olurlardı zaten.” dedi.

Torununa minnettar olan Nazile Demirtaş: “Benim torunum iyi günümde de kötü günümde de yanımda oluyor. Bir gün düştüm hemen aradım Ayhan beni kurtar dedim. Çalışıyordu o zaman ama yine de hemen geldi beni kaldırdı, yatağıma yatırdı.

Hep yanımda benimle ilgileniyor. Bayramlarda hiç kimse gelmez benim yanıma ama Ayhan beni hiç yalnız bırakmaz. Bayramlarda da hastalıkta da sağlıkta da hep ikimiz beraberiz. Allah ondan razı olsun.” dedi.

Video Haber İzle

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18314 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.