Boyabat’ta Girişimcilik Kursu Katılım Belgeleri Verildi……

kurs1

KOSGEB, İş Kur ve Boyabat Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında, 06 – 16 Haziran 2016 tarihlerinde verilen eğitim kursu verilmişti. Başkanlık makamında 30 kursiyere girişimcilik eğitim kursu belegelerini Belediye İŞKUR temsilcisi Mustafa Koç’unda hazır bulunduğu törende Belediye Başkan Vekili Mehmet Saroğlu tarafından kursiyerlere verildi.

Belediye Başkan Vekili Mehmet Sarıoğlu, belge dağıtımı öncesinde yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; “Sizler çok şanslısınız, çünkü her şeyin başı eğitim. Burada iyi bir eğitim aldığınızı ümit ediyorum, almış olduğunuz bu eğitimi eğer ekonomiye yansıtırsanız hem özel hayatınızı hem ailenizin hayatını hem de Türk ekonomisine bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Mutlaka her şeyin başı eğitim, eğitimli bir toplum hiç bir zaman yıkılmaz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi

İŞKUR Temsilcisi Mustafa Koç ise kurs, işletme ve iş planı hakkında kursiyerlere bilgi verdi, kullanılacak hibe ve krediler ile ilgilide anlatım yaparak kursiyerlere başarılar diledi.

kurs3 kurs4 kurs2

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18247 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.