Saraydüzü’nde Halk Toplantısı Yapıldı……

Saraydüzü Merkez Mahallesinde 14 Şubat 2017 Salı günü geniş bir katılımla halk toplantısı yapıldı. Merkez kıraathanesinde mahalle muhtarı Naci Gündüz ev sahipliğinde; Sayın Kaymakamımız Muhammed Serkan ŞAHİN Başkanlığında halk toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ve Kamu Kurum Amirleri; İlçe Jandarma Komutanı Süleyman ÖZCAN, İlçe Emniyet Amiri Yunus ÖZSOY, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdulkadir YAYLAOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KAYAR, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail ŞAHİN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Müdürü Perihan YÜKSEL, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mustafa GEZEN, İlçe Nüfus Müdürü Işıl ÖZDEMİR, İlçe Tapu Müdürü Zafer KAYA, İlçe Mal Müdürü Mehmet BIÇAKCIOĞLU ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan YÜRÜK ile İl Genel Meclis Üyesi Osman TAŞGIN  katıldı.

Halk toplantısı ilçe merkezinde ikamet eden vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. İlçemizde hizmet veren kurum ve kuruluşların yapmış olduğu faaliyetler hakkında kurum amirleri tarafından halka bilgi verildi. Soru-cevap bölümünde ise vatandaşlar ilçedeki sorunlar ve ihtiyaçlar hakkında kurum temsilcilerinden bilgi aldı.

Sohbet ortamında geçen halk toplantısı, dilek ve temennilerin ardından Sayın Kaymakamımız Muhammed Serkan ŞAHİN ‘in kapanış ve teşekkür konuşmasıyla sona erdi.
Share
Boyabat Gündemi hakkında 18366 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.