Boyabat Belediyesi’nden Ücretsiz Tiyatro Gösterisi, Oyun İçinde Oyun, “MATRUŞKA”….

Boyabat Belediyesi'nden Bir Vatan Hizmeti

Düzenlediği kültürel etkinliklerle vatandaşın takdirini kazanan Belediyemiz Ayşe Bayyurt’un kaleme aldığı, Hakan Sönmez’in yönettiği “Matruşka Oyun İçinde Oyun” adlı tiyatroyu izleyicilerle buluşturuyor.

Paralel ihanet çetesini anlatan ve Türkiye’de geniş yankı uyandıran “Kod Adı K.O.Z” filminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandıran sinema ve tiyatro oyuncusu Cem Kurdoğlu’nun başrol oyunculuğunu yaptığı tiyatro gösterisine vatandaşın büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Belediye Başkanımız Şefik ÇAKICI “Belediyemiz Kültürel etkinlikler kapsamında Cumhuriyetin Kuruluşundan 15 Temmuz darbe kalkışmasına kadar uzanan yakın Türkiye tarihinin anlatıldığı belgesel tadındaki tiyatro oyununu ücretsiz olarak seyirciyle buluşturacağız. Tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

17 Şubat 2017 Cuma günü günü saat 14.00 ve 19.30’da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde iki seans olarak sergilenecek oyunda; Cem Kurtoğlu, İdil Aladağ, Metin Yıldırım, Çağrı Gökbak, Zeynep Bone, Çağdaş Çankaya ve Nurgül Açık rol alıyor.

1. Seans: 14:00 16:00 Saatleri Arası (Lise Öğrencilerine)
2. Seans: 19:30 21:30 Saatleri Arası (Genel İzleyici)

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17044 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.