Okullarda Polis Geniş Güvenlik Tedbiri Aldı……

polis

Sinop İl Emniyet Müdürlüğü il ve ilçelerdeki okullarda yeni güvenlik tedbirinin alındığını duyurdu. Sinop İl Emniyet Müdürlüğü bilgilendirme yazısı.

İlimizdeki okullarda 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında aşağıdaki tedbirler alınmıştır;İl Merkezimizde 8 İlkokul, 6 ortaokul ve 14 lise olmak üzere toplam 28 okulda 14 Polis İrtibat Sorumlusu, 32 Polis İrtibat Görevlisi ve 12 motorize ekip görevlendirilmiştir. 8 İlçemizde ise toplam 70 okulda 11 Polis İrtibat Sorumlusu , 101 Polis İrtibat Görevlisi ve 21 motorize ekip görevlendirilmiştir.Genel olarak Merkez ve İlçelerimizde 28184 öğrencinin eğitim ve öğretim gördüğü 98 okulda 158 personel ve 33 motorize ekip görevlendirilmiş olup, okullarımızda güvenlik tedbirleri alınarak, gerekli denetim ve kontroller sürdürülmektedir.

 

Ayrıca İl Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü personelimiz tarafından “Gönülden Gönüle Mektuplar” projesi kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu’ndan başlamak üzere öğrenci ve velileri ile bilgilendirme toplantıları yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SİNOP İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18239 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.