Okul Sporlarına Boyabat Damgasını Vuruyor……..

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bir çok branşta karşılaşmalar ve turnuvalar düzenleniyor. Bu turnuvalarda il genelinde ki okullar mücadele ederek birinci olmak için yarışıyorlar.

Daha önce de sitemizde verdiğimiz haberlerde bir çok branşta Boyabat İlçemizi temsilen müsabakalara katılan okullarımızın başarılarını sizlere duyurmuştuk.

Bunlara bir yenisi eklendi. Sinop’ta düzenlenen Masa Tenisi müsabakalarında ilçemiz Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu Yıldızlar Erkek ve Yıldız Kız kategorilerinde il şampiyonu olmuşlardır. Bu başarıda emeği geçen öğretmen öğrenci ve idarecileri yürekten kutluyor ve bölge müsabakalarında başarılar diliyoruz.

İşte haberin ayrıntıları…

Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız ve Özel sporcular Yıldız/Genç (Kız–Erkek) Müsabakaları Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Masa Tenisi Yıldızlar ve Özel Sporcular Yıldız-Genç İl Birinciliği müsabakaları İl ve İlçe takımlarımızın katılımıyla K.Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Müsabakalara Özel Sporcular Masa Tenisi Yıldızlar ve Gençler ( Kız –Erkek )  Kategorilerinde toplam 32 sporcu öğrenci, Masa Tenisi Yıldızlar ( Kız – Erkek ) kategorilerinde ise toplam 9 takım ( 36 sporcu öğrenci ) katıldı.


Müsabakalarda dereceye giren sporcu ve okul takımlarımıza ödülleri, Sinop GHSİM Okul Sporları Şube Müdürü Murat ALTUN, İl Temsilcisi Bahadır Başoğlu, Beden Eğitimi Öğretmenleri, antrenörler ve hakemler tarafından takdim edildi.

Dereceler :

Yıldız Kızlar
1.Boyabat Yaşar Topçu YBO

2.Erfelek Yunus Emre Ortaokulu
3.Kabalı Ortaokulu
4.Can Kardeşler Baysun YBO

Yıldız Erkekler
1.Boyabat Yaşar Topçu YBO

2.Can Kardeşler Baysun YBO
3.Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu
4. Toki Şehit Fatih Erer Ortaokulu

Özel Sporcular Yıldız Kızlar

1.Eylül Emine TUNCER
2.Rukiye DARCAN
3.ŞühedaANAÇ
4.Ebru KORKMAZ

Özel Sporcular Yıldız Erkekler

1.Barış DEMİREL
2.Sabrican CURUM
3.Görkem ÇAKIR
4.Metehan AY

Özel Sporcular Genç Kızlar

1.Adile ŞENEL
2.Esin SOYLU
3.Sibel AKTAŞ
4.Serpil AKTAŞ

Özel Sporcular Genç Erkekler
1.Aziz ASNA
2.Mehmet ÇAKIR
3.Sinan GEDİK
4.Nazım KOCA

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.