MHP Durağan İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım atandı…….

MHP Durağan İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetim kurulu listesi belli oldu. MHP lideri Devlet Bahçeli imzasıyla gönderilen yazıda Durağan İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım atandı. İlçe yönetim kurulu üyelerinin de kimlerden teşkil olunacağı aynı yazıyla bildirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Durağan İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım’ı atadı. İlçe yönetim kurulu üyelerinin de kimlerden teşkil olunacağının belirlendiği uygun görüş yazısında MHP lideri Devlet Bahçeli yeni yönetime başarılar diledi.

MHP Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım, şahsına ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

“MHP Durağan İlçe Başkanlığına liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli tarafından atanmış bulunmaktayım. Benden önceki İlçe Başkanımız değerli büyüğümüz kıymetli dava abimiz Hasan Cicioğlu başkanımız ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz. Kendisinden Allah razı olsun.

 

Milliyetçi Hareket Partisi ve yönetimimiz olarak ilçemizde hep birlikte omuz omuza çalışacağız. Aldığımız sorumluluğun önemini bilerek çalışmalarımıza yön vereceğiz. Durağan ilçemizde dün olduğu gibi bugünde ülkücü hareket ve ülkücüler birlik ve beraberlik içinde omuz omuza bu mukaddes davamızı kesinlikle en ufak kesintiye uğratmadan devam edecektir. Ülkücü olmanın en temel şartı ilahi kelimetullah davasını yüceltmektir. Önemli olan partimizin ve davamızın bir adım ileri gitmesi için mücadele etmektir. Devir aldığımız bu bayrağı yönetim kurulu üyelerimizle en yükseğe taşıyarak MHP iktidarı için mücadelemizi vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Haber Akasya

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.