Oda Başkanlığına Adaylığını Açıklayan Orhan Çakır “SEN BEN YOK BİZ VARIZ İLÇELERİMİZE HİZMETE HAZIRIZ” dedi…

Saygı Değer Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimiz ve Boyabat Halkı;

6 Kasım 2022 tarihin de yapılacak olan Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerin deekibimle birliktemeclise, yönetimeve BAŞKANLIĞA adaylığımı açıklıyorum.

Sloganımız “SEN BEN YOK BİZ VARIZ. İLÇELERİMİZ İÇİN HİZMETE HAZIRIZ”

                    Göreve geldiğimiz günden bu yana hep demokratik bir tavır içinde olduk.Arkadaşlarımız arasında asla politik bir yapı inşa etmedik, ayırımcılık yapmadık. Görevde olduğumuz süre içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık.Makam mevki gözetmeksizin sözümüzde durduk. Bu yönetimsel anlayışı destekleyen çok sağlam ve kaliteli insanlarla çalıştık. Yeni dönemde deen iyi şekilde görev yapmaya ekibimle birlikte talibiz.

Biz üyelerimizi yönetmek için değil, onları gurur duyacakları şekilde temsil etmek, şehrimizi zenginleştirmek, halkımızın refahını artırmak için adayız.

                    Tüm meslek gruplarından üyelerimize yönelik düzenlenecek fuarlara katılım sağlayıp, ufku açmak, Boyabat’ın sosyoekonomik ve sosyokültürel düzeyine katkılar sunmak, iş insanlarının önünü açacak işler yapmak için adayız.

                    Toplumsal birlikteliğimizle, ticari faaliyetlere katma değer sağlamak, sanayici ve iş adamlarımızın her türlü sıkıntılarının giderilmek, ilçemiz üreticilerinin ülke ve ülke dışı marka olması için adayız.

                  İnşallah seçildiğimizdeel ele, omuz omuza, toplumun tüm dinamikleri ile birlikte çoğulcu, katılımcı bir anlayışla, üyelerimize, Saraydüzü, Durağan ve Boyabat’ımıza, hizmet edebilmek için adayız.

                  Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığımız süresince üyelerimizin iş yapma yeteneği ve basiretli duruşları ile Türkiye genelinde örnek olacak tutumlarına ve dürüstlüğüne şahit olduğumuz için adayız. Onlarla gurur duyuyoruz. Üyelerimizin Oda seçimlerinde kendilerini temsil edecek ekibi sağduyu ile seçeceklerine deinanıyoruz.

6 Kasım da Yapılacak Olan BoyabatTicaret ve Sanayi Odası Seçimlerine Değişimi, Bereketi,Olgunluğu Temsil eden “SARI”renk oy pusulasıyla katılacağız.Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde benim ve meclis üyesi adayı arkadaşlarımın oy pusulası rengi SARI renktir. SARI LİSTE içerisindeki arkadaşlarımızın nihai hedefi; Saraydüzü Durağan Boyabat’ın ekonomisini geliştirip “SANAYİ VE TEKNOLOJİ ŞEHRİ” haline getirerek istihdamını arttırmaktır.

                  “ RENGİMİZ SARI, PUSULAMIZ SARI, AMACIMIZ İLÇELERİMİZİN KARI”

                  Seçime katılan diğer adaylara, seçmenlere ve ekibime seçimin, Odamıza ve üyelerimize hizmet yolunda bir yarış, makam ve koltukların gelip geçici olduğunu hatırlatmak isterim.

Yarışın doğasında var olan rekabetin neticesinde, üyelerimizin iradesi sandıkta tecelli edecek ve sonucuna hep birlikte saygı göstereceğiz. Temennimiz, bu sürecin kimse birbirini kırmadan, üzmeden, üzülmeden ve seçmenler üzerinde haksız baskılar yaşanmadan tamamlanmasıdır.

Nihayetinde seçimler bitecek, hayat olağan akışına dönecek, arkadaşlık ve dostluk her zaman galip gelecektir. Bu vesile ile seçimlere katılan herkese başarılar diliyor, sonuçların Odamız, üyelerimiz ve ilçelerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Hepinizi muhabbetle selamlar, sağlıklı bir gelecek dilerken;

                                           “SEN BEN YOK BİZ VARIZ. İLÇELERİMİZ İÇİN HİZMETE HAZIRIZ” diyoruz.,

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18183 makale
Boyabat Gündemi