![311992619_1722098364825744_3360675051676206955_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311992619_1722098364825744_3360675051676206955_n-678x381.jpg)
Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar ; Kaymakam Enver YILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Habibullah KESER, Ağır Ceza Reisi Mehmet Çağrı ALPEREN, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa YAYLAOĞLU, kıymetli protokol üyelerimiz, hemşerilerimiz ve geleceğimiz çocuklarımızın katılımıyla;
#29EkimCumhuriyetBayramı‘mızı coşkuyla
kutladık.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere; istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarına minnet ve saygıyla…
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311602371_1722094184826162_5792723769005210309_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311729216_1722098114825769_704002110629485657_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311862716_1722097441492503_6590856341697519419_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311928417_1722097174825863_8394997100131138055_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311981804_1722098578159056_7172747511000545844_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311983159_1722098698159044_7725014671720703865_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/311992619_1722098364825744_3360675051676206955_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312005716_1722098278159086_1630444817785367678_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312056855_1722098298159084_7615364374803378568_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312057048_1722098414825739_2361375845061762854_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312095724_1722098141492433_2537824230618748940_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312107674_1722094394826141_5314690244383402076_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312228100_1722097411492506_739044372357669573_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312234683_1722098791492368_1846943386974953949_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312244550_1722098808159033_7400251929424026326_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312247715_1722098744825706_7884499006397604171_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312345010_1722098851492362_5234620310616534183_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312349318_1722098658159048_7069474246452955004_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312353266_1722098394825741_9214477528244424539_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312408443_1722094228159491_6401880903184155669_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312467711_1722098724825708_350993934693883418_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312509350_1722098868159027_7546836460392992107_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312542151_1722098261492421_1434183920760048887_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312542782_1722097481492499_3347908357156152040_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312720467_1722094284826152_565757247173489768_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312726822_1722098288159085_4749390391480260181_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312726822_1722098881492359_7635728255187805066_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312730724_1722097118159202_7806345190279553368_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312736253_1722098634825717_6850681359125874359_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312801657_1722098164825764_4853513198084782582_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312880321_1722098768159037_2378802746659983675_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312937078_1722098318159082_7869192367194787872_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312971943_1722098348159079_5641320658350156211_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/312980146_1722098468159067_2556459161351514482_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313112022_1722098548159059_5060093441922079176_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313115292_1722098441492403_6708714620962261874_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313117426_1722098334825747_5871037102345106724_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313128489_1722098254825755_3787688868574538741_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313291495_1722098531492394_7724294846297902639_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313333844_1722098678159046_6060553328516539334_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313392442_1722098494825731_5072368940176508742_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/313415915_1722098511492396_1855075377963450572_n-800x600.jpg)