Maviş Sinop Kızılay Şubesini Ziyaret etti……

maviş

Sinop Ak Parti Milletvekili Nazım Maviş Sinop Kızılay Şube Başkanlığına ziyarette bulundu.

Sinop Ak Parti Milletvekili Nazım Maviş Sinop Kızılay Şube Başkanlığına ziyarette bulundu. Şube başkanlığına gelişinde Şube başkanı Mustafa Korucuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Nazım Maviş, geçtiğimiz Şubat ayında genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.


Türk Kızılayının ülkemizin en köklü ve en güçlü yardım kuruluşu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Sinop Ak Parti Milletvekili Sayın Nazım Maviş şunları ifade etti” Türk Kızılayı sadece ülkemizde değil, dünyanın tüm mağdur, mazlum ve ihtiyaç sahibi coğrafyalarında imdat isteyen herkese koşarak cansuyu olmuştur. Böyle mümtaz bir kurumumuzun Sinop’ta hizmet vermesi bizim için gurur vesilesidir. Yürekten bu hizmeti veren çok kıymetli başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu ise ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirttikten sonra şubede yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Kızılay Şeref defterini imzalayan Ak Parti Milletvekili Nazım Maviş’e Şubeyi ziyaretleri anısına Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu tarafından Sinop Kızılay amblemli tabak hediye edildi.

Sinop Ak Parti Milletvekili Sayın Nazım Maviş Sinop Kızılay Şube ziyaretine eşi Çigdem Maviş, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Kaynak : Sinop Sıcak Haber

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18326 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.