Her Hayırda O Parmaksızın , Parmağı Var, Gülen ve Yaşlı Gözler Sizi Bekler….

Biz Bunu Hep Yapıyoruz Bugün Ki Mübarek Cuma Günde 3 Engellimizin Hayır Duasını Almak İçin Bir Kastamonu Cide Kargo Ettik Bir.

Sinop Durağan Kavaklı Köyüne Yeni İnan Şahinoğlu Turizm İle Gönderdik Ve Bir Pendik De İkamet Eden 90 Yaşında Teyzemiz İçin İsmail Çaylı Abimizin Bizden Talep Ettiği Tekerlekli Sandalyesi İle Üç Araba Birden Vermiş Olduk.,

Tekerlekli Sandalyelerin Alımına Vesile Olan Almanya’dan Mesut Polatkan Kardeşime Alaşehir Kayış dağı Muzaffer Abimize Ve Bizim Tanışmamıza Vesile Olan Mehmet Bozkurt Yeğenime Maltepe Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Bülent Başkanıma Ve Yardımcısı Muammer Çayırtarla Ya Çok Teşekkür Ederim.

Allah Sizlerden Razı Olsun Ayrıca Tekerlekli Sandalyeleri Engellilerimize Ulaşmasını Sağlayanlar İsmail Çaylı Abime İsmail Baş Dostuma Durağan İçin Recep Gökmene Ve Şahinoğlu Turizm Sultanbeyli İşletme Kemal Kardeşime Çok Teşekkür Ederim Avrupa Ve Türkiye’den Bu Sosyal Faaliyet Projemize Destek Veren Katkı Sağlayan Hayır Sever Dostlarımızdan Allah Razı Olsun.

Rabbim Hayırlarını Kabul Etsin.

Not: İnşallah Önümüzdeki Hafta İçi Sinop Türkel’ine Söz Verdiğimiz Almanya’dan Erol Demirel Kardeşimin Vesilesi İle 2 Tekerlekli Sandalyeyi de Göndereceğiz.

Şair Zeynel Parmaksız

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18321 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.