Saygıdeğer Boyabatlı Hemşerilerim,
Bir yerel seçimi daha geride bıraktık. Milletimiz, sandığa giderek hür iradesini ortaya koydu. Öncelikle sandıklara giderek iradesini ortaya koyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, seçimin karşılıklı saygı ve anlayışla, kazasız belasız geçmiş olması dolayısı ile tüm ilçe başkanlarına, adaylara ve hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Değerli Arkadaşlar;
Seçim süresi boyunca Belediye Başkan Adayımız Şefik Çakıcı, Adaylarımız ve Teşkilat mensuplarımız ile birlikte çok yoğun ve verimli bir seçim dönemi geçirdik. Vatandaşlarımızı dinledik, taleplerini aldık, yaptığımız ve yapacağımız projelerimizi ve hedeflerimizi anlattık.
Teşkilatımızın tüm kademeleri ve adaylarımızla birlikte tevazu, samimiyet ve gayretle gece gündüz demeden aşkla çalıştık.
Sonuç olarak ilçemizde büyük bir başarıya imza atmış bulunuyoruz.
Tekrar Belediye Başkanımız seçilen Şefik Çakıcı ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşımızla güven tazeledik. Halkımızın teveccühü ve Teşkilatımızın üstün gayretleri ile Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’nın, bir kez daha Ak Belediyecilik ile yola devam edip Belediye Başkanı seçilmesinin mutluluğu içerisindeyiz.
Partimiz ayrıca, hemşerilerimizin teveccühü, teşkilatımız ve adaylarımızın gayret ve çabası ile İl Genel Meclis Üyesi sayısı 3 olan ilçemizde, İl Genel Meclis Üyeliğinin 3’ ünü de alarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Boyabat Halkına ne kadar teşekkür etsek ve ne kadar hizmet etsek azdır.
Bu yeni dönem Milletvekilimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ve Teşkilatımızla birlikte ilçemizin kalkınması, insanımızın refahı için yeniden şahlanış dönemi olacaktır.
Şehirimizin her bir köşesinde hizmet ve gönül seferberliği bugünden itibaren başlatılmıştır.
Bundan sonraki süreçte amacımız; ilçemizde bizlere teslim edilen emaneti aşkla, liyakatle taşımak ve vatandaşlarımızın teveccühünü boşa çıkarmamaktır.
Göreve seçilen Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’yı, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyelerimizi tebrik ediyor, üstün başarı ve muvaffakiyetler diliyorum.
Seçim süreci boyunca tüm ilçelerde ve ilçemizde gece gündüz demeden çalışan ve bizlere her zaman güç veren Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş’e,
Her zaman ve her konuda bizlere destek veren ve yanımızda olan İl Başkanımız Uğur Giresun’a,
Sıkılmadık el bırakmayan ve Teşkilatımızla birlikte başarılı bir seçim çalışması geçiren Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’ya,
Seçim döneminde aşkla, gayretle çalışan Yönetim Kurulu Üyelerimize,
Seçim yükünü birlikte omuzladığımız, uyumlu ve verimli bir çalışma çıkaran İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza,
Girilmedik gönül bırakmayan, gençlerin abisi Gençlik Kolları Başkanım ve yönetimine,
Gençli Kolları Başkanımız ile birlik beraberlik içerisinde çalışan Üniak Teşkilatımıza,
Çalmadık kapı bırakmayan Kadın Kolları Başkanımız şahsında Kadın Kollarımıza, Gönüllülük esasıyla çalışan Davamıza gönül vermiş Ak Kadınlarımıza,
Seçim sürecimizi yürüten Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız ve yönetimine,
Mahallelerimizde gayretle çalışan Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerine,
Sandık Bazlı Çalışma yaparak bizlere ev ziyaretleri çıkaran ve yönlendiren yol arkadaşlarımıza,
Sandık Namustur diyerek sandıklarımıza sahip çıkan Sandık Başkanlarımız ve müşahitlerimize,
Seçim Büromuzu her akşam dolduran Ak Yüreklere,
Partimizin, Ak Davamızın Gönüllülerine,
Partimize gönül vermiş rütbesiz kahramanlarımıza,
Dava ve Yol Arkadaşlarıma,
Seçim sürecinde haberlerimizi yapan Basın Mensuplarımıza, Güvenlik Güçlerimize ve tüm hemşerilerime partim ve şahsım adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Seçim sonucunda tüm Boyabat kazanmıştır, Boyabat’ta yaşayan her kardeşimiz kazanmıştır.
Ak Partimizin davası tevazudur, her zaman daha çok çalışmak, milletine kapısını ve gönlünü hep açık tutmaktır.
Geride bıraktığımız seçimlerin İlçemiz, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızı saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.
Ferhat YILDIZ
Ak Parti Boyabat İlçe Başkanı
Simply wish to say your article is as astonishing. The clearness for your publish is simply excellent and i can think you are knowledgeable in this subject. Well with your permission allow me to take hold of your RSS feed to stay up to date with forthcoming post. Thank you one million and please continue the rewarding work.
Hi, its good piece of writing concerning media print, we all be familiar with media is a wonderful source of data.
You’re so cool! I don’t think I have read anything like this before. So nice to find somebody with some original thoughts on this topic. Really.. thanks for starting this up. This website is something that’s needed on the web, someone with a little originality!
Appreciate the recommendation. Will try it out.
One of the leading academic and scientific-research centers of the Belarus. There are 12 Faculties at the University, 2 scientific and research institutes. Higher education in 35 specialities of the 1st degree of education and 22 specialities.
I get pleasure from, cause I found exactly what I used to be looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye
obviously like your website however you need to test the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth then again I will surely come back again.
Hey there, You have performed an excellent job. I will definitely digg it and for my part recommend to my friends. I am sure they will be benefited from this site.
I am extremely inspired together with your writing skills and alsowell as with the layout on your blog. Is this a paid subject or did you customize it yourself? Either way stay up the nice quality writing, it’s rare to peer a nice blog like this one these days..
I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
Your style is really unique compared to other people I have read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I will just bookmark this page.
Appreciating the dedication you put into your site and in depth information you provide. It’s great to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed material. Wonderful read! I’ve saved your site and I’m including your RSS feeds to my Google account.
Hi there it’s me, I am also visiting this site regularly, this website is actually nice and the viewers are in fact sharing good thoughts.
С нами строительство автомоёк под ключ превращается в приятный и легкий процесс, ведь мы заботимся о каждом аспекте вашего будущего предприятия.
Hey there this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get advice from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!