Hasan Kara’dan Erenlik Seyir Kulesi Açıklaması, “Yıkmayacağız, Yapacağız” (Videolu Haber)…

Ak Parti ve İyi Parti arasında Boyabat Erenlik Seyir Kulesi’nin ‘Yıkım’ tartışması.
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı tarafından Boyabat’a kazandırılan Boyabat Erenlik Seyir Kulesi’nin İyi Parti Adayı Hasan Kara tarafından yakılacağına yönelik açıklamalar Boyabat gündeminde büyük yankı uyandırmıştı.

İyi Parti Boyabat Belediye Başka Adayı Hasan Kara, ‘Yıkım’ tartışmasıyla ilgili ilk kez konuştu.

Boyabat Erenlik Seyir Kulesi önünde kısa bir video ile açıklama yapan Başkan Adayı Hasan Kara, kuleye harcanan bütçeyle başka hizmetler yapılabilirdi dediği açıklamasında yıkmayacaklarını söyledi.

YAPILMIŞTIR, HAYIRLI OLUN, YIKMAYACAĞIZ
Başkan Adayı Hasan Kara “Gittiğimiz bazı yerlerde belediyeyi tekrar aldığında Erenlik Parkı’ndaki  kuleyi yıkacağı ile ilgili bir takım söylentiler kulağımıza gelmişti.
Hasan Kara belediye başkanlığı yaptığı iki dönemde hiç birşey yıkamamıştır. Devlette devamlılık ilkesi çerçevesinde yapılan hizmetleri daha iyi nokta götürmüştür. 
Biz kuleyle ilgili belki şunu söyleyebiliriz. Kuleyi yapıncaya kadar belki buraya harcanan para ile ilgili daha başka yerlere para harcanabilirdi, başka şeyler yapılabilirdi ama kule yapılmıştır.

Boyabatımıza hayırlı olsun. İnşallah çevre düzenlemesiyle kuleden halkımızın daha fazla istifade edecektir. Boyabat halkının bilmesini isterim.”
 dedi.

Video Haber İzle 

 

 

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18318 makale
Boyabat Gündemi

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.