Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor Secim Bayraklarının İndirilmesi İle İlgili Kendi Sosyal Paylaşım Hesabından Bir Açıklama Yaptı. Mor Açıklamasında Şunları Söyledi.
“İlçemizde Bulunan Seçim Büromuz İle 18 Mart Canlandırma Alanının Karşı Karşıya Olduğu İçin,18 Mart Resmî Töreninde Siyasi Propaganda Olmaması Gereği Düşüncemiz İle Seçim Büromuz Önündeki Bayraklarımızı Resmî Program Bitene Kadar Toplama Kararı Aldık.
18 Mart Partiler Üstüdür.18 Mart Her Siyasi Görüşe Sahip İnsanlarla, Genciyle, Yaşlısıyla, Kadınıyla Erkeğiyle 7’den 70’e Bütün Türk Milletinin Zaferidir. Bu Vesile İle Bütün Hemşerimizin 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Haftasını Kutlarım” dedi.
Remarkable! Its in fact remarkable post, I have got much clear idea about from this post.
Hi there, I enjoy reading all of your post. I like to write a little comment to support you.
Hi there! This post couldn’t be written any better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a very good read. Thanks for sharing!
Francisk Skorina Gomel State University
I’m gone to inform my little brother, that he should also visit this blog on regular basis to get updated from latest news.
I’m impressed, I must say. Rarely do I encounter a blog that’s both educative and interesting, and let me tell you, you have hit the nail on the head. The issue is something not enough people are speaking intelligently about. I am very happy that I stumbled across this in my search for something relating to this.
When I originally commented I seem to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I recieve four emails with the same comment. Perhaps there is a means you can remove me from that service? Thanks!
This post will help the internet users for building up new blog or even a blog from start to end.
Hi there, after reading this awesome piece of writing i am too glad to share my familiarity here with friends.
Hey! Would you mind if I share your blog with my facebook group? There’s a lot of people that I think would really enjoy your content. Please let me know. Thanks
I’ve read some good stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting. I wonder how so much attempt you put to create one of these magnificent informative site.
Ищете надежного партнера для строительства автомойки? У нас есть качественные решения под ключ, чтобы сделать ваш проект прибыльным.
Pretty section of content. I simply stumbled upon your blog and in accession capital to say that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing on your augment or even I achievement you access consistently rapidly.