Halk, 1 Kasım’da ‘dur’ diyecek!

chp4

CHP’li Karadeniz: AKP israfına ‘dur’ diyen halk, 1 Kasım’da daha da güçlü ‘dur’ diyecek!
7 Haziran Genel Seçimleri sonrası ziyaretlerine devam eden CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 1 Kasım seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Karadeniz, Erfelek ve Gerze’de yaptığı esnaf ziyaretlerinde CHP iktidarını müjdeledi ve “İktidar sahipleri kaynaklarımızı israf ediyor. Bu israfa, AKP israfına, halkımız 7 Haziran’da ‘dur’ dedi, 1 Kasım’da daha güçlü bir şekilde ‘dur’ diyecek. CHP olarak biz de Türkiye’nin kanayan yarasına neşter vuracağız” dedi.

CHP Sinop Milletvekili ve Milletvekili Adayı Barış Karadeniz’in 1 Kasım seçim çalışmalarının son durakları Erfelek ve Gerze oldu. Karadeniz, Sinop Milletvekili Adayı Tugay Dinçel, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Erfelek’te ziyaretler gerçekleştirdi. Karadeniz CHP İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ile makamında bir araya geldi. Daha sonra Erfelek esnafını gezen Karadeniz halkın ve esnafın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Karadeniz, Erfelek esnafının sorularını yanıtladı ve CHP’nin iktidar olacağını söyledi. Türkiye ekonomisinin alarm verdiğini dile getiren Karadeniz, şunları söyledi: “Ekonomimiz artık yerinde dahi saymıyor, geriye gidiyor. 17 milyonu aşan yoksulumuz ve 6 milyonu aşan işsizimiz azalmıyor, artıyor. Türk Lirası her gün değer kaybediyor. Girişimciler önlerini göremiyor. Yatırımcılar ülkeden kaçıyor. Türkiye küresel yarışta geriye düşüyor. Türkiye büyüyemiyor. Türkiye üretemiyor. Türkiye iş yaratamıyor. Türkiye’de gelir dağılımı bozuluyor. Vatandaş bu sorunlarla uğraşırken, insanlarımız çocuklarının geleceği için kaygılanırken, iktidar sahipleri kaynaklarımızı israf ediyor. Bu israfa, halkımız 7 Haziran’da ‘dur’ dedi, 1 Kasım’da daha güçlü bir şekilde ‘dur’ diyecek. CHP olarak biz de Türkiye’nin kanayan yarasına neşter vuracağız.”
Daha sonra Gerze’ye geçen Barış Karadeniz, CHP İlçe Başkanlığı sonrasında Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’yı makamında ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerini Gerze’de de sürdüren Karadeniz halkın ve esnafının sorularını yanıtladı, CHP iktidarında sorunları nasıl çözeceklerini anlattı. Karadeniz daha sonra Dikmen’e geçerek Dikmen İlçe Başkanlığı ile Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu’yu makamında ziyaret etti. Karadeniz, Dikmen’de de Belediye Başkanı İstanbullu ile pazar yeri esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

chp1 chp2 chp3

Boyabat Gündemi hakkında 16650 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.