Halk, 1 Kasım’da ‘dur’ diyecek!

chp4

CHP’li Karadeniz: AKP israfına ‘dur’ diyen halk, 1 Kasım’da daha da güçlü ‘dur’ diyecek!
7 Haziran Genel Seçimleri sonrası ziyaretlerine devam eden CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 1 Kasım seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Karadeniz, Erfelek ve Gerze’de yaptığı esnaf ziyaretlerinde CHP iktidarını müjdeledi ve “İktidar sahipleri kaynaklarımızı israf ediyor. Bu israfa, AKP israfına, halkımız 7 Haziran’da ‘dur’ dedi, 1 Kasım’da daha güçlü bir şekilde ‘dur’ diyecek. CHP olarak biz de Türkiye’nin kanayan yarasına neşter vuracağız” dedi.

CHP Sinop Milletvekili ve Milletvekili Adayı Barış Karadeniz’in 1 Kasım seçim çalışmalarının son durakları Erfelek ve Gerze oldu. Karadeniz, Sinop Milletvekili Adayı Tugay Dinçel, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Erfelek’te ziyaretler gerçekleştirdi. Karadeniz CHP İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ile makamında bir araya geldi. Daha sonra Erfelek esnafını gezen Karadeniz halkın ve esnafın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Karadeniz, Erfelek esnafının sorularını yanıtladı ve CHP’nin iktidar olacağını söyledi. Türkiye ekonomisinin alarm verdiğini dile getiren Karadeniz, şunları söyledi: “Ekonomimiz artık yerinde dahi saymıyor, geriye gidiyor. 17 milyonu aşan yoksulumuz ve 6 milyonu aşan işsizimiz azalmıyor, artıyor. Türk Lirası her gün değer kaybediyor. Girişimciler önlerini göremiyor. Yatırımcılar ülkeden kaçıyor. Türkiye küresel yarışta geriye düşüyor. Türkiye büyüyemiyor. Türkiye üretemiyor. Türkiye iş yaratamıyor. Türkiye’de gelir dağılımı bozuluyor. Vatandaş bu sorunlarla uğraşırken, insanlarımız çocuklarının geleceği için kaygılanırken, iktidar sahipleri kaynaklarımızı israf ediyor. Bu israfa, halkımız 7 Haziran’da ‘dur’ dedi, 1 Kasım’da daha güçlü bir şekilde ‘dur’ diyecek. CHP olarak biz de Türkiye’nin kanayan yarasına neşter vuracağız.”
Daha sonra Gerze’ye geçen Barış Karadeniz, CHP İlçe Başkanlığı sonrasında Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’yı makamında ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerini Gerze’de de sürdüren Karadeniz halkın ve esnafının sorularını yanıtladı, CHP iktidarında sorunları nasıl çözeceklerini anlattı. Karadeniz daha sonra Dikmen’e geçerek Dikmen İlçe Başkanlığı ile Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu’yu makamında ziyaret etti. Karadeniz, Dikmen’de de Belediye Başkanı İstanbullu ile pazar yeri esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

chp1 chp2 chp3

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18321 makale
Boyabat Gündemi

5 yorum

 1. Right here is the right website for anyone who would like to understand
  this topic. You know a whole lot its almost tough to argue with
  you (not that I really will need to…HaHa).
  You definitely put a fresh spin on a subject
  that’s been written about for decades. Great stuff, just excellent!

 2. 해외 카지노 뉴스 사이트는 유료로 이용이 가능한 곳이 많은데, 해당 유료 포스트 글을 저작권 구매를 하여 일반 회원님들은 알 수 없는 정보를 무료로 제공해드리고 있습니다.

 3. 그야말로 현실 카지노의 온라인 버전이라고 할 수 있습니다. 즉 카지노사이트는 가장 광범위한 온라인카지노를 의미하며, 웬만한 중소 업체들이 넘볼 수 없을 만큼 엄청난 규모를 자랑합니다

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.