Kahvaltı da bir araya gelen sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve öğrenciler Bayır bucaktaki Türkmenler başta olmak üzere Orta doğudaki, Afrika, Pakistan, Bangladeş’teki Müslümanlara nasıl yardımcı olunabilir? Yürütülecek yardım kampanyaları, ulaştırılacak yardım malzemelerinin tedariki gibi konularda istişare yaparak fikir alışverişinde bulunuldu.
Bu kapsamda bir konuşma yapan İHH Sinop Şube Başkanı Av. Sefa Yalın : “İyiliğe gönül vermiş üniversite ve lise öğrencisi kardeşlerimiz ile tanışmak için bu programımızı organize ettik.” diyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü ”İHH İnsani Yardım Vakfı’nın yıllar boyunca edindiği tecrübeleri gençler ile paylaşarak, din, dil, mezhep ve ırk ayrımı gözetmeksizin daima mağdur ve mazlumların yanında, ümmet bilincine sahip, adaletin ve iyiliğin hâkim olması için çalışma gayretinde olan donanımlı gençlerin yetişmesine katkı sağlamayı amaçlayan Genç İHH, üniversite öğrencileri ile tanışmak ve gelecek dönem çalışmalarımız için el ele verecek gençlerle bir araya geldik.
hey there and thank you for your information – I’ve definitely picked up anything new
from right here. I did however expertise several technical points using this website, as
I experienced to reload the web site lots of times previous to I could get it to load
properly. I had been wondering if your hosting is OK?
Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords.
Well I am adding this RSS to my email and can look out for much more of
your respective fascinating content. Ensure that you update this again very soon..
Najlepsze escape roomy
Very interesting topic, thanks for posting..