![290948899_776016076738866_5140032125872951459_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/290948899_776016076738866_5140032125872951459_n-678x381.jpg)
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül , 31 Mart 2019 Seçimlerinde Sinop/Boyabat ilçesinde En genç muhtar adayı olarak Kamuoyunda adını duyuran Hemşerimiz Şaban Tilki Bey’ i İstanbul /Kağıthane de bulunan kurban pazarında ziyaret etti.
Tarim ve hayvancılıkla ilgili köylünün sorunlarını Genel Başkana anlatan genç muhtar adayı Sayın Sarıgül ‘e ve partisine başarılar diledi .
Sayın Sarıgül ‘ü ilçemize davet etti. Sayın Mustafa Sarıgül de Kurban Bayramı sonrası ilçemizi ziyaret programına aldığını belirterek,hayırlı işler dileyerek Kurban pazarından ayrıldı .
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/290869036_552417759687090_2501388976729561099_n-800x514.png)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/290948899_776016076738866_5140032125872951459_n-800x566.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/290976314_716619625975870_7417996532513205549_n-800x450.jpg)