Boyabat’ta Dünya Otizm Farkındalık Günü Kutlandı…

“2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü” Düzenlenen Program Etkinliklerle Kutlandı.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü nedeniyle 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi Konferans Salonunda İlçe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu tarafından düzenlenen program etkinliklerle kutlandı.

Tören öncesinde öğrencilerin yapmış olduğu resimlerden oluşan serginin açılışı yapılarak resim sergisi gezildi. Serginin gezilmesinin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunmasıyla başlayan törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Özel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Engin Aktaş, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve velileri Katıldı. 


Açılış Konuşmasını Yapan Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Dilek Çilingir; Okulu Öğretmenlerimiz ve Öğrencileri tarafından hazırlanmış olan “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü” Etkinliklerine katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederiz.

Okulun Eğitim Öğretim durumu hakkında bilgiler vererek, bizler her geçen gün şartlarımızın daha iyi olması için mücadele etmeye ve Otizmli Çocuklarımızı Sevgi, Sabır ve Hoşgörüyle Eğitmeye ve bu amaç için büyük bir özveriyle çalışan bütün öğretmen arkadaşlarımızı ve bu sürece katkı sağlayan fedakar ailelerimize teşekkür ederim dedi.


Yapılan konuşmaların ardından okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler sahnelendi.

 

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18318 makale
Boyabat Gündemi

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.