Boyabatlı “Parmaksız” Boş Durmuyor, Hayırdan Hayıra Koşuyor…

parii02

Avusturya Scherding Den Geldikten Sonra Mayıs Ayı İçinde Bugün Verdiğimiz Bir Akülü Ve 2 Manuel Tekerlekli Sandalye İle Birlikte Bir Ay İçinde 9 Adet Akülü 6.Adet Tekerlekli Sandalye 1.Adet Felçliler İçin Yürüme Arabası Ve Bir Yatalak Hasta Karyolası Olmak Üzere Toplam 17 Engellimizi Sevindirdik.

Bu Sosyal Projemize Avrupa Ve Türkiye’den Destek Veren Dostlarımız İle Son Bir Ayda 17 Engellimizin Hayır Duasını Aldık Arabaları Teslim Ederken Çekim Yaptık

İnşallah 5.Haziran Pazar Ve İleriki Haftalarda Sırası İle Hazar Tv Yeni Sinema Tv Ve Memleket Tv 3.Ortak Yayın Yapan Tv Yöremiz Töremiz Programımızda Yayınlayacağız Bu Sosyal Projemize Destek Veren Herkesten Allah Razı Olsun.

Ayrıca Dün İst.Sinoplu İş Adamımız Sanat Kumaş Sahibi Mehmet Kara Bir Akülü Arabaya Vesile Oldu Ve Bugün Bostancı Sanayi’de Mehmet Kiraz Bir Tekerlekli Sandelya Vesile Oldu.

Gecen Hafta Ankara’dan Sinop Türkeli’ne Bir Tekerlekli sandalye Kargo Eden Yüksel Yiğit E Ve Duyarlı Olan Tüm Kalbi Gönlü Güzel Dostlara Çok Teşekkür Ederim Allah Hepinizden Razı Olsun Sevgili Dostlar Her Sağlam İnsan Bir Engelli Adayıdır.

Akülü Araç Talebi Olan Engellilerimiz Araba Beklemekte Önümüzde Gelen Mübarek Ramazan Ayında Özellikle Gurbetçi Dostlarımız Vereceğiniz Fitre Paralarını Bir Araya Toplayarak Bizlere Ulaştırırsanız Sizlerin Adına Bayramda Bir Kaç Engellimize Akülü Araçlarını Vererek Hep Beraber Hayır Dualarını Almış Ve Sevindirmiş Oluruz.

Bende Bir Engellimizi Sevindirerek Hayır Duasını Almak İstiyorum Diyenler Bizim İle İletişime Geçsinler Şair Zeynel Parmaksız 0(530) 925 01 57 Salih Yılmaz Yüksel 0(530) 881 02 57 Arayabilirsiniz. Şimdiden Mübarek Ramazan Ayınız Ve Bayramınız Mübarek Olsun.

parii16 parii01parii03 parii04 parii05 parii06 parii07 parii08 parii09 parii10 parii11 parii12 parii13 parii14 parii15

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18315 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.