Boyabat Meydan Projesinin İlk Kurumu Açıldı….

Boyabat Belediyesi Meydan Projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde yıkım ihalesi gerçekleştirilen  binada, vatandaşlara hizmet veren  Akbank  Boyabat Meydanı Projesinde çalışmaya başlayan ilk kurum oldu. 09.12.2018 Pazar günü taşınma işlemlerine başlayan Akbank ,10.12.2018 Pazartesi günü vatandaşların hizmetine açıldı.

Yeni projenin yapımı ile açılan ilk kurum olan Akbank Boyabat Şubesi projenin giriş bölümünde bulunurken , vatandaşların çok sık kullandığı atm’ler de arka bölümde hizmet vermekte. Meydan çalışmaları kapsamında, halk ekmek fabrikası ve Akbank’ın bulunduğu binanın yıkım ihalesinin gerçekleştiğini ifade eden Çakıcı, “İhale kapsamında belediye ek hizmet binası yıkılacak ve söz konusu bina üzerinde bulunan, ekonomik değer ifade eden yıkım öncesi sökülebilecek malzemeler ile binanın yıkım sonucunda enkazdan çıkacak malzemeler karşılığında yapılacak.

Yıkım öncesinde Akbank yeni yerine taşınan ilk kurum olacak. İnşaallah bir ay gibi kısa bir zaman içerisinde Akbank’ın yeni yerine taşınması ile birlikte yıkım işlemi gerçekleşecek. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BoyabatSesi

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18168 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.