Boyabat Kültür Merkezi inşaatı hızla yükseliyor….

kultur-merkezi-insaati-hizla-yukseliyor (1)

Boyabat Belediyesi  tarafından yapımına başlanılan Kültür Merkezi inşaatında sona yaklaşılıyor.

 

Konferans salonu, sinema salonu, düğün salonu, kütüphane, hamam, öğrenci bilişim merkezi vb. birçok sosyal donatı alanını içinde barındıracağı bildirilen Kültür Merkezi hızlı bir şekilde yükseliyor.

 

İnşaat çalışmalarının devam ettiğini bildiren Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “ Boyabat’ımızı şanına yakışır bir kültür merkezine kavuşturmak için hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden buyana Boyabat’ta birçok ilke imza attık, ilçemize yeni eserler kazandırdık” dedi.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Boyabat’ta birçok başarılı çalışmaya bir çok ilke imza attık, kültür merkezimizde bu çalışmalar içerisinde çok önemli bir yere sahip. İlçemiz içerisinde başta gençlerimiz olmak üzere birçok vatandaşımızın talep ettiği sinema salonları mevcut olacak. Düğün, toplantı, konferans, kütüphane, öğrenci bilişim merkezi gibi insanların aradıkları birçok özelliğin bir arada olacağı Kültür Merkezimizde hamam, sauna, kafeterya gibi bölümler de yer alacak, 7 den 70 e her kesimden her insan burada kendisine bir yer bulabilecek” dedi.

 

Kültür merkezi içerisinde, Osmanlı Hamamı ile ilgili çalışmalarında hızlı bir şekilde sürdüğünü ifade eden Belediye BaşkanıŞefik Çakıcı, Osmanlı Hamamının da içerik açısından bölgede ki en gözde hamamlardan biri olacağını belirtti.

kultur-merkezi-insaati-hizla-yukseliyor

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18316 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.