Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor açıklama yaptı…

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor ilçe gündemi hakkında açıklama yaptı. Başkan Mor yaptığı açıklamada ”  “Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilinki en namussuzu odur.” Bir kişinin ahlakını, ne hasbel kader sahip olduğu makamlar ne de yüksek perdeden attığı nutuklar belirler.Ahlakın; Mücadelen, fedakarlığın, yaşadığın, yaşattığın, kadardır.Adamlığın ise, duruşun, adaletin, vicdanın, onurun, şerefin kadardır. Bunun belirleyicisi ve ödüllendiricisi HAKTIR, HALKTIR. Ezcümle son haftalarda ilçemizde yaşanan kirli siyaset, kirli ilişkiler, kumpaslar, dedikodular İlçemizin tüm gündemini işgal etmektedir.

Hatta Türkiye sathına yayılmış İlçemiz ve hemşehrilerilerimize zarar verir hale gelmiştir. Bizler kirli siyasetin tarafı, taraftarı olmayacağımızı açık yüreklilikle ifade ettik ve bu duruşumuzu siyasi ömrümüz boyunca da muhafaza edeceğiz.Lakin üzülerek izlediğimiz ve dolaylı olarak muhatap olmak mecburiyetinde kaldığımız ahlaki konular yenilir yutulur değil.Kirli siyasetin tarafı taraftarı olmadığımız gibi hiç bir ahlaksızlığın da tarafı taraftarı olma gibi bir lüksümüz yoktur. Bu konuda da hemşehrilerimizi sağ duyuya davet ediyoruz.

Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur. haddi de değildir. Kirli siyaset üzerine kendini kodlamış olan bu siyasi iradenin ve kadrolarında Boyabatımıza siyaseten vereceği hiçbir şey kalmamıştır. ” ifadelerine yer verdi.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18261 makale
Boyabat Gündemi