Boyabat İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Kalebağında Piknikte Buluştu….

Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Kalebağı piknik alanında YGS sınavına girecek olan  12. sınıf öğrencilerine  okul idarecileri ve ögretmenlerinin katılımıyla moral, motivasyon pikniği düzenledi.

Pikniğe İlçe Müftüsü ve Okul Aile Birliği başkanı İsa SAĞLAM, Okul Müdürü Bayram KILIÇ, Müdür yardımcıları Davut KESKİN, Tamer BAYAR , Ömer AYDOĞDU, Okul Aile Birliği  Başkan Yardımcısı Cevdet ELMACI, sınıf öğretmenleri ve ders öğretmenleri katıldı.

Müftü SAĞLAM milli ve manevi duygularla geleceği inşa edecek nesli yetiştiren ve YGS sınavına hazırlayan okul idareclerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.  Geleceğimiz olan gençlerimizede her birinin donanımlı, vatan, millet sevdasıyla yetiştiklerini ve her türlü yanlış ve dini görünümlü akımlardan kendilerini korumaları gerektiğini söyledi. Ayrıca  YGS sınavında başarılar diledi.

Okul Müdürü KILIÇ organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek öğrencilere bir kez daha YGS sınavında başarılar diledi. Öğrenciler piknik alanında stres attılar.

Toplu hatıra fotoğrafı ile moral, motivasyon pikniği son buldu.
Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.