Boyabat Belediyesi Çocukları Sevindirdi…..

Boyabat Belediyesi bünyesinde hizmet veren “Gençlik Kulübü” sosyal sorumluluk projesi kapsamında güzel bir etkinlik düzenledi.

Edinilen bilgiye göre Boyabat Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan ” Gençlik Kulübü ” üyelerinin başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Sarıağaççayırı İlköğretim Okulumuzda çizgi film kahramanlarını resme döktüler. Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın ve Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız’ın da katıldığı etkinlikte okulun duvarlarına çocukların ilgisini çekecek resimler çizildi.

Öğrencilerin de katıldığı bu etkinlikte çocukların etkinlikten çok memnun oldukları gözlemlendi.Bir süre okul çalışanları ve öğrencilerle sohbet eden Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız daha sonra okuldan ayrıldı.

Boyabat Belediye başkanı Başkan Çakıcı sosyal medya hesabından emeği geçenlere şu cümlelerle teşekkür etti. “Gençlerimize projeye sağlamış oldukları katkılardan dolayı teşekkür eder, okulumuza hayırlı olmasını dilerim.”

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17606 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.