Boyabat Belediyesi araç filosuna yeni bir tane daha kattı. ….

ara.ç1
Boyabat Belediyesi araç filosuna bir adet Hidromek Beko-Loder kazıcı, yükleyici kato dâhil ederek güçlendirdi.

Belediye; alt yapı, su ve kanalizasyon çalışmalarında olaşacak arızaların giderilmesinde kullanılmak üzere Hidromek Beko-Loder kazıcı, yükleyici kato satın alarak araç filosunu daha da güçlü hale getirdi.

Yeni alınan araç Büyük Cami önünde teşhir amaçlı olarak vatandaşların beğenisini sunuldu.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Eksiksiz alt yapı” vizyonu doğrultusunda, alt yapı çalışmalarında kullanılmak üzere Hidromek Beko-Loder kazıcı, yükleyici kato satın alarak belediye araç parkımızı güçlendirdik. Yeni aracımızın hizmete başlaması belediye olarak bizleri daha da güçlü kılmaktadır. Hayırlı işlerde kullanılmak niyetiyle, ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Boyabat Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise , Hidromek Beko-Loder kazıcı, yükleyici kato’nun, BOSKİ Müdürlüğüne bağlı olarak, ilçenin alt yapısı, su ve kanalizasyon hizmetlerinde etkin olarak rol alacağı belirtildi.

ara.ç2

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18268 makale
Boyabat Gündemi

3 yorum

  1. Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.