Bakırköy’den Sinop’a yardım….

yardi1

Bakırköy Belediye Başkanlığınca düzenlenen 7 Bölge 700 Çocuk başlıklı kampanya çerçevesinde Sinop Belediye Başkanlığı işbirliğinde ilimiz merkez Abalı köyü ilk ve orta okulu öğrencilerine Kitap, Kırtasiye ve giysi yardımı götürüldü.

Bakırköy Belediyesince başlatılan kampanyada hedeflenen amacın mutsuz anlarımızda bile yüzümüzde tebessüm yaratan ve yarınlarımız olan çocuklarımızı mutlu etmek ve yarınlara çok daha umutlu bakmalarını sağlamak olduğu belirtildi.

Kampanya kapsamında Bakırköy Belediye Başkanı Sayın Dr.Bülent KERİMOĞLU adına hediyeleri kampanyayı yürüten Belediye Başkan Yardımcısı Emel TIĞLI takdim etti. Hediyelerini alan çocukların duydukları heyecan ve mutluluk gözlerden kaçmadı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL ” Bakırköy Belediye Başkanlığının başlatmış olduğu bu kampanya ile çocuklarımızın yaşadığı mutluluk bizleri de ziyadesi ile mutlu etti. Vatandaşlarımızında çeşitli katkıları ile katılım sağladıkları ve birlik beraberlik mesajı verdikleri kampanyanın içinde olmak, Sosyal belediyecilik anlayışı içinde hayata geçirdiğimiz hizmetlerin yanında yapmış olduğumuz bu işbirliği bizlerin de geleceğe umutla bakmasına yol açmaktadır. Bakırköy Belediye Başkanı Sayın Dr.Bülent KERİMOĞLU’na ve şahsında bu kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

yardi4 yardi3 yardi2

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.