Bakan Yardımcısı, Mehmet Ersoy’dan Teşekkür Mesajı…

ersoyy

Kıymetli Kardeşlerim,

Devletimizin şefkatli ve merhametli yüzünü bütün dezavantajlı kesimlere, mağdur, mazlum ve yardıma muhtaç kardeşlerimize, şehit yakınları ve gazilerimize göstermek ve Hükümetimizin sosyal politika ve sosyal yardımlarının uygulanmasını gerçekleştirecek olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın, Bakan Yardımcılığı gibi şerefli bir görevi şahsıma tevdi eden Bakanımız Sayın Dr. Sema RAMAZANOĞLU, Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a şükranlarımı sunuyorum.

Sayın Başbakanımızın bana tevdi edilecek görevi Sinoplulara bir müjde olarak açıklamasından itibaren sosyal medya paylaşımlarıyla, yorumlarıyla, mesajlarıyla, telefonlarıyla, çiçekleriyle, ziyaretleriyle tebriklerini, sevinç ve mutluluklarını paylaşan bütün hemşehrilerime, gönüldaşlarıma, dostlarıma, kardeşlerime, gönülden teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü fitneden, fesattan, iftiradan, kötülüklerden ve kötülerden sadece Rabbime sığınarak işimi iyi yapmaya, 29 yıllık devlet ve siyaset tecrübemi vatanımın, milletimin ve hemşehrilerimin emrine amade kılmaya gayret göstereceğim.

Bir görev adamı şuuruyla, bana güvenen, inanan devlet büyüklerime dualar ve destekleriyle yanımda olduğunu hissettiğim gönül dostlarıma mahçup olmadan halka ve Hakka hizmete devam edeceğim.
Mazlumun ve mağdurların Devletimize ve Bakanlığımıza en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde Allah yar ve yardımcımız olsun selam, saygı ve muhabbetlerimle…

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18315 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.