Asilder’de Bayrağı Burhan Akdoğan Devraldı…

Kısa Adı ASİLDER Olan Ankara Sinop İli İlçeleri derneği 3.Olağan genel kurulunu TamamladıSaygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan teşekkülü için önerge verildi .

Divan başkanlığına Eyuder genel başkanı Sayın dr Adem Çilek katip üyeliklere Aykut Kurban ve Ömer Aydoğdu seçildi Kısa bir bir konuşma yapan dr Adem Çilek seçimin hayırlı olması temennisinde bulunduGenel kurula tek liste giren Burhan Akdoğan katılan üyelerin tamamının oyunu alarak Asilderin yeni başkanı olduKürsüye ilk olarak 2 dönem Başkanlık yapan kurucu başkan Kenan Güllü davet edildi.

başkan Güllü yaptığı konuşmada bir çok başarılı faaliyetler gerçekleştirdik ve çalışmaları siz değerli hemşehrilerimizin desteği ve yol Arkadaşlarım ile birlikte gerçekleştirdik bundan dolayı herkese teşekkür ediyorum bayrağı Burhan Başkanıma devrediyor olmaktan mutluyum gözüm arkada kalmayacak kendisine başarılar diliyorum ifadelerini kullandı .

Kürsüye ikinci olarak Ankara uluslararası batı Karadeniz Birliği genel başkanı Tuncay Gençer davet edildi Gençer bir selamlama konuşması gerçekleştirdi Seçimin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kürsüye davet edilen önceki dönem İçişleri bakanlardan Sayın Murat Başesgioğlu davet edildi İçişleri eski bakanı yaptığı konuşmada batı Karadeniz bölgesinin sorunlarından bahsetti ve çalıştay önerisinde bulunduSon teşekkür konuşması için kürsüye davet edilen Burhan Akdoğan bize güvenip destekleyenleri mahçup etmeyeceğiz Allah utandırmasın bayrağı daha yukarı taşımak için mücadele edeceklerini söyledi.

Genel kurul yönetim tarafından Başkan Kenan Güllü,ye yaptığı hizmetler için takdim edilmek uzere yaptırılan plaket takdimi ile son bulduGenel kurula İçişleri eski bakanı Murat Başesgioğlu, Chp Ankara il başkanı Ali Hikmet Akıllı, Ankara uluslararası batı Karadeniz Birliği Anka-bir genel başkanı çok sayıda Stk ve bürokrat katıldığı görüldü.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17836 makale
Boyabat Gündemi