AK Parti Durağan İlçe Teşkilatı İstişare Toplantısı Yaptı, Durağan’ı Yeniden Şahlandıracağız

durui

 

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Büyük Türkiye’mizin gelişmesine katkı sağlayan, AK davanın mimarlarıyla bir araya geldi. Başkan Kılıçaslan, Milletvekili Adayı Nazım Maviş, Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ayancık İlçe Başkanı Yılmaz Özünlü ve Belediye Meclis Üyeleri’nin katılımı ile Ak Parti ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katıldı.

Başkanı Ahmet Kılıçaslan; “Biz büyük bir aileyiz.  AK kadrolarımızla ” Haydi Bismillah ” dediğimiz bu yolda, 1 Kasım’a ilk günkü aşkla yürümeye hazırız.  Birlik ve beraberliğin adresi, milyonların partisi AK Parti’nin gönül erleri her zamanki gibi heyecanlı ve dinamik. 1 Kasım seçimleri istikrarın miladı olacak. Rabbim Birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Hedef 2 – 0 inşallah. İstikrara destek veren ve koşan bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. İlk günkü aşk ile haydi BİSMİLLAH DURAĞAN …”dedi.

 

Maviş: 2-0 için hiç bir engel yok
AK Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Nazım Maviş’de konuşmasında Sinop’ta 2-0 için hiç bir engelin bulunmadığını, diğer partilerin içerisinde bulunduğu halin ortada olduğunu söyledi. 1 Kasım seçimleriyle ilgili düşüncelerini dile getirerek konuşmasına devam eden Maviş,

“7 Haziran seçimleri sonrasındaki tablodan biz çıkaracağımız dersi çıkardık, fakat zayıflayan bir Ak Parti Türkiye’nin geleceği açısında felaket demektir. 1 Kasım seçimlerine tam gaz hazırlanırken, hedeflerimizi ve eksiklerimizi bir kez daha masaya yatırdık. Ne zaman Türkiye’yi tek parti yönetmiş ise Türkiye çağ açmıştır. ‘Demokrat Parti, Anap ve Ak Parti dönemi’
Bazı rant çevreler ısrarla HDP’yi parlattılar, hatta ‘CHP Genel Başkan Yardımcısı HDP’ ye oy verdiklerini açıkladı. Yine bir başka genel başkan yardımcısı HDP’ye 3 puanı verdik” dediğini ne biz nede  bu halk unutmadı. Her ne kadar Ak Partiyi iktidardan düşürmek için birileri HDP’yi koçbaşı olarak kullanmış olsa da güven ve istikrarın tek yolu Ak partiyi tek başına iktidar yapmaktır. Sinop olarak 2 milletvekilini Ankara’ya yollamaktır. Ak Parti’nin oyu tüm Türkiye’de artıyor. Sinop bu sefer iktidara daha çok yakın. Biz ‘’Haydi Bismillah’’ dedik ve kolları sıvadık. İlk günkü tevazumuzla ‘’Haydi Bismillah’’ diyoruz. Gururlanmadan, kibirsiz yürüyüşümüzle yolumuza devam edeceğiz ve inşallah yarım bıraktığımız işi 1 Kasım da tamamlayacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16881 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.