Yeniden Refah Partisinden Sinop SİAD Şubesine Ziyaret..

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, MKYK Üyesi Mustafa Barutçu, İl Başkanı Mustafa Çınar, Merkez İlçe Başkanı Akif Dinç, Durağan, Boyabat ve Saraydüzü İlçe Başkanları ve İl Yönetimi Sinoplu İş Adamları Derneği Sinop Şubemizi ziyaret etti. Sinop Şube Başkanımız Yılmaz Öz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yaşar Erken, Taylan Atay, Muktedir Keleş Yeniden Refah Partisi üyelerini SİAD Genel Başkanımız Turgay Öztürk adına misafir ederek SİAD ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundular.


Yılmaz Öz Sinop’un maddi manevi sorunlarından ve esnafın yaşadığı zorluklardan bahsetti. Ulusal marketlerin yerel esnafın belini büktüğünü, pandemi ile birlikte esnafın kepenk kapatmaya kadar gittiğini anlatan Sinop Şube Başkanı Yılmaz Öz’e Mehmet Altınöz bu konuda çalışmalar yaptıklarını ve ulusal marketlerle ilgili yasa tasarısı çıkması için çaba sarf edeceklerini, yerel esnafı destekleyeceklerini söyledi. Ve bu konuda tüm Sivil Toplum Kuruluşlarından destek beklediklerini paylaştı. Şube Başkanı Yılmaz Öz SİAD olarak Sinop esnafımızın sıkıntıları ile alakalı her türlü mücadelenin içinde bulunacaklarını söyledi.


Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz Sivil Toplum Kuruluşlarının önemi hakkında konuştu; daha fazla Sivil Toplum Kuruluşu olması gerektiğini söyledi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının her daim destekçisi olacaklarını belirtti.
Köyden kente göçün önlenebilmesi için köylerde hizmet sağlayacaklarını da ekleyen Mehmet Altınöz ekonomi ile ilgili de önemli planları olduğunu söyledi.


Yeniden Refah Partisi Yönetimi Şube Başkanımız Yılmaz Öz’e ‘’Milli Kaynak Paketlerimiz’’ İsminde bir kitap hediye etti. Yeniden Refah Partisi Yönetimine hediyelerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden SİAD Sinop Şube Başkanı Yılmaz ÖZ bu ziyaretten çok memnun kaldığını belirtti.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.