Yeni Partinin Lideri Ali BABACAN….

adsız

 

  1. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün şimdilik örtülü destek verdiği oluşum, yeni bir partinin çatısı altında siyaset yapılmasının daha doğru olacağı görüşünde birleşti. Bu kararda, AKP isminin “yolsuzluk ve usulsüzlük” iddiaları ile çok yıpranmış olması etkili oldu.

 

Kulislere yansıyan bilgilere göre Partinin başına ilk edabta Ali BABACAN geçecek. AKP’den kopacak Milletveklleri ile kurulacak olan parti, MHP ve CHP den kopacak Milletvekilleri ile güçlü bir grup oluturulacak. Seçimler öncesi CHP ve MHP’ye yerleştirilen, seçilebilecek sırada olan yaklaşık 15 milletvekili daha sonra yeni kurulan bu partiye geçecekler.

 

AKP’nin ilk kurulduğu yıllardaki çekirdek ekibin tamamına yakını şu an GÜL ile birlikte hareket ediyor. MHP ve CHP’de muhalif ve hatırı sayılır derecede bir kesim de bu partide yer alacağı artık bilinmeyen bir şey değil.

Kaynak: Siyasetcafe

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18314 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

  1. Thank you great posting about essential oil. Hello Administ . Onwin engelsiz giriş adresi ile 7/24 siteye butonlarımızla erişim sağlayabilir ve Onwin üyelik işlemini 3 dakika da halledebilirsiniz. onwin , onwin giriş , onwin güncel giriş , onwin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.