Yeni Başkanın İlk İcraati Makam Kapısını Kaldırmak Oldu!…

Yerel Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ayancık Belediye Başkanı seçilen Hayrettin Kaya, eski başkan Aslan Özdemir’den görevi devraldı. Yeni başkan Kaya, Ayancık Belediyesi’nde gerçekleştirilen devir teslim töreninden sonra ilk talimatını makam kapısının kaldırılması yönünde verdi.

GİZLİMİZ SAKLIMIZ YOK

Kaya, başkanlık makamının ‘halkın makamı’ olduğunu vurgulayarak; “Vatandaşla aramızda gizlimiz saklımız yok. Bizler onların sorun ve ihtiyaçları için buradayız. Her vatandaşımız belediyemize gelip derdini rahatça anlatabilir” dedi.


Ayancık’ın yeni Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, göreve geldiği ilk anda makam kapısının kaldırılması talimatını vererek vatandaşla aralarında gizli saklı olmadığını, bundan sonra makam odasının kapısını kaldırarak çalışacağını belirtti.


DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ


Kaya, seçimde oy isterken vatandaşların kendilerine her zaman kapılarını açık tuttuğunu vurgulayarak, başkanlık makam odasının kapısın söktürdüğünü ve vatandaştan gizli saklı şeylerinin olmadığını söyledi. Hayrettin Kaya, devir teslim töreninde yaptığı açıklamada hep birlikte daha fazla çalışacaklarını belirterek; “Burada sadece benim çalışmam yetmiyor.

 

Belirli kişilerin de çalışması yetmiyor. Bugüne geldiğimiz gibi gönül bağımız olan herkesle birlikte daha fazla çalışacağız. Başarılı olmak zorundayız. Uyumadan dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
Daha sonra makam kapısı Kaya’nın talimatı doğrultusunda sökülerek odadan çıkarıldı.

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18321 makale
Boyabat Gündemi

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.