Uzun zamandır çalışmaları devam eden Saraydüzü-Boyabat arasında bulunan ve Yeşilyurt köyünden geçecek olan yoldaki çalışmalar bu gün itibari ile bitmiş olup tarfiğe açılmıştır.
Konuyla ilgili Boyabat Bülteni’ne açıklamalarda bulunan Milletvekili Maviş”Saraydüzü-Boyabat arasında Yeşilyurt köyünden geçen Yol ve Tünel Bayram’a gelecek hemşehrilerimizin ulaşımını da kolaylaştırmak amacıyla bugün itibariyle trafiğe açılmıştır.
Hemşehrilerimize hayırlı olsun’‘dedi.
Join millions of players in the ultimate online gaming experience Lucky Cola