Vekil Nazım Maviş, Vali Hasan İpek, Boyabat’ta Yıldız Mahallesi Sakinleri İle İftarlarını Açtılar…

Boyabat Belediyesi tarafından her seferinde farklı mahallede yapılan “Mahallemde İftar Var” etkinliğinin dün akşam ki adresi Yıldız Mahallesi idi.

Yıldız Mahallesi Muhtarlığı önündeki alanda yapılan İftar Programının özel misafirleri vardı. Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop Valisi Hasan İpek, Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Ak Parti İl Başkanı Ali Çöpçü,Ak Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız ve daha bir çok protokol üyesi katıldı.

İftar öncesinde alana gelen Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı alandaki masaları tek tek gezerek vatandaşlarla selamlaşıp sohbet etti. Ayrıca iftar programına katılmak üzere alana gelen Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş de vatandaşlara sohbet edip selamlaştı.

Program öncesinde Boyabat Müftülüğü görevlileri tarafından iftar öncesinde bir program icra edildi. Yine program öncesinde iftar programının düzenlenmesinde katkı sağlayan iş adamına plaket takdimi yapıldı. Yapılan kısa konuşmalarda Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş halkı selamladı ve kısa birer konuşma yapıldı. Başkan Çakıcı “Sizlerle açtığım iftar kendi başıma açtığım iftardan daha kıymetli benim için. Sizlerle aynı sofrada bulunmaktan son derece mutluyum. İftarımıza gelen Sayın Milletvekilimiz Nazım Maviş Bey’e, Sayın Valimiz Hasan İpek Bey’e ve kıymetli davetlilerimize soframıza konuk oldukları için teşekkür ediyorum.”dedi. 

Ak Parti Sinop Milletvekil ise “Siz değerli hemşehrilerimle tekrar bir arada olmaktan son derece mutluyum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Bu organizasyonları yürüten Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’ya ve ekibine, iftarlarımıza sponsor olan kıymetli hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İftar programı sonrasında ise  Hayaller Tiyatrosu bir Ramazan Eğlencesi sahneledi.

Boybat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı sosyal Medya hesabından şu açıklamayı yaptı;Mahalle İftar Sofralarımızda bu akşam da Yıldız Mahalleli komşularımla beraberdik. Gönül soframızı tıklım tıklım doldurup ekmeğimize ortak olan tüm mahalleli komşularıma teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bizleri bu akşam yalnız bırakmayan Sinop Milletvekilimiz değerli büyüğümüz Sn. Nazım MAVİŞ’e, Sinop Valimiz Sn.Hasan İPEK’e, İlçe Kaymakamımız Fatih AKSOY’a, AK Parti İl Başkanımız Ali ÇÖPCÜ’ye, AK Parti İlçe Başkanımız Ferhat YILDIZ’a teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.