Vekil Barış Karadeniz Erfelek’te Muhtarlarla Buluştu….

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop’un köy ve mahalle muhtarları ile buluşmayı sürdürüyor. Erfelek’te muhtarlarla bir araya gelen Karadeniz, “Erfelek için, Sinop için çalışıyoruz. Muhtarlar mahallesi ve köyü için zor bir görevi yerine getiriyor. Onların işlerini kolaylaştırmak, devletin asli görevleri arasındadır” dedi.

CHP Sinop Milletvekili Karadeniz, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, CHP Erfelek İlçe Başkanı Orhan Özcan ile birlikte köy ve mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

CHP’li Karadeniz Erfelek’te sürdürdüğü hayır çalışmalarına dün de devam etti. Sinop mahalle ve köy muhtarları sık sık bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyen Karadeniz, Erfelekli muhtarların sorunları tek tek dinledi, çözümleri için gereken girişimlerde bulunacağını söyledi. Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek’e Erfelek’te yürüttüğü çalışmalardan dolayı teşekkür eden Karadeniz, “Mahallelerimizin ve köylerimizin güzelliği, kalkınması, bayındırlığı, refahı, huzuru için canla başla çalışan muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum. Biz, sizlerin isteklerini yerine getirmekten başka hiçbir şey düşünmeyiz” diye konuştu.

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18375 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.