Sayın Valimiz Köksal Şakalar ve eşi Müslime Şakalar Hanımefendi, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polisevinde düzenlenen öğle yemeğinde Şehit ve Gazi aileleri ile bir araya geldi.
Polis haftası münasebetiyle düzenlenen yemek programının açılış konuşmasını yapan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, bütün Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını kutladı.
Sayın Valimiz Köksal Şakalar, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan Şehitlerimizin ve Gazilerimizin çerçevelenmiş fotoğraflarını ailelerine takdim etti.
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polisevinde Şehit ve Gazi aileleri onuruna düzenlenen öğle yemeği programı yapılan dua ile sona erdi.
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii9.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii7.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii8.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii6.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii5.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii4.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2019/04/valii3.jpg)
An impressive share! I have just forwarded this onto a colleague who had been doing a little research on this. And he in fact bought me breakfast simply because I discovered it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending time to discuss this issue here on your web site.
Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking the time and effort to put this information together. I once again find myself spending a significant amount of time both reading and commenting. But so what, it was still worth it!
Usually I do not read article on blogs, however I wish to say that this write-up very forced me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thank you, quite great article.
I must thank you for the efforts you have put in writing this website. I’m hoping to view the same high-grade blog posts from you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my very own blog now 😉
ГГУ имени Ф.Скорины
Inspiring quest there. What occurred after? Good luck!
Link exchange is nothing else except it is simply placing the other person’s website link on your page at proper place and other person will also do same for you.
Someone necessarily help to make critically articles I might state. This is the first time I frequented your web page and to this point? I amazed with the research you made to create this actual post amazing. Wonderful process!
Hi! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My blog looks weird when viewing from my iphone 4. I’m trying to find a theme or plugin that might be able to correct this problem. If you have any suggestions, please share. Appreciate it!
An intriguing discussion is worth comment. I do believe that you should write more on this subject, it might not be a taboo subject but usually people don’t speak about such subjects. To the next! Cheers!!
Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this site, and your views are nice in favor of new users.
Thanks for sharing your thoughts on %meta_keyword%. Regards
Автомойка самообслуживания под ключ предоставляет клиентам возможность мыть свой транспорт самостоятельно, используя профессиональное оборудование. Это экономит время и деньги.
Have you ever thought about creating an e-book or guest authoring on other sites? I have a blog based upon on the same subjects you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my subscribers would value your work. If you are even remotely interested, feel free to send me an e-mail.