Vali Çetinkaya Sinop Basınıyla İftarda Buluştu…..

vali2

Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, basın mensuplarıyla iftar yemeğinde buluştu.
Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, Sinop genelinde görev yapan ulusal ve yerel alanda faaliyet gösteren basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sinop Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen programa, Vali Çetinkaya’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Ali Yılmaz, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet Kurada, Vitrinhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Serhat Özşahin, Boyabat Gündemi Gazetesi Sahibi ve Editörü Ömer Aytekin Sinop ve ilçelerinde yayın yapan gazete ve yayın organlarının temsilcileri katıldı.

İftar ardından konuşan Vali Çetinkaya, Ramazan ayının son günlerini yaşadıklarını belirterek, “Tuttuğunuz oruçlar kabul olur inşallah. Bayrama da çok kısa bir süre kaldı. Bayramlaşma programlarımızın yanı sıra çeşitli yerlere ziyaretlerimiz olacak. Ayrıca bayramlaşmak için isteyenlere evimin kapısı her zaman açık. Bunu da bilmenizi isterim. Şimdiden hepinizin Ramazan bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Çetinkaya daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazeteciler program ardından çay sohbetinde bir araya geldi.

Vİ V

vali1

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18318 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.