TSO’DAN Öğrencilere Giyim Yardımı, Çocuklar Üşümesin….

Sinop TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salim Akbaş, yaptığı açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) maddi ve Eren Spor, Sinop Milli Eğitim İl Müdürlüğü, Sinop Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sinop Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü’nün lojistik desteği ile yardımın 800 öğrenciye verilmek üzere kurum yöneticiliklerine teslim edildiğini belirtti.

Öğrencileri az da olsa sevindirmek için imkânları ölçüsünde çalışmalar yaptıklarını ifade eden Akbaş, sözlerine söyle devam etti: “Eğitim-öğretim çağındaki gençlerimize ve çocuklarımıza maddi, manevi gerekli her türlü yardımı yapmaya çalışıyoruz. Söz konusu yardımların eksiksiz ve zamanında yapılması için çaba gösteriyoruz, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için titiz davranıyoruz, eğitime ve eğitim gören öğrencilerimize büyük önem ve değer veriyoruz.

Ülkemizin aydınlık geleceğinin eğitimden geçtiğini biliyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı olarak elimizden gelen bütün gayreti göstermeye çalışıyoruz. Daha güçlü yarınlar için bu yöndeki çabamız artarak devam edecek ”

Vitrinhaber Gazetesi

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18197 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.