Tokmaktan Sert ve Net Açıklama…….

cengiz-tokmak-hizmet-onceligimiz-olacaktir

AK Parti 25. Dönem Milletvekili Cengiz Tokmak son günlerde hakkında yapılan karalama kampanyasına sosyal medyadan kısa ve net cevap verdi.

Son günlerde darbe süreci sonrasında gerçekleştirilen operasyonları fırsat bilerek siyasi rant elde etmeye çalışan kişi yada kişiler bu seferde AK Parti 25. Dönem Milletvekili Cengiz Tokmak’ı  hedef aldı.

Bu hassas süreci fırsat olarak gören kişi yada kişiler kolları sıvayarak özellikle AK parti içerisinde çeşitli spekülasyonlarla partinin birlik ve beraberliğine gölge düşürmeye çalışıyor. Bunun en sıcak örneği ise AK Parti içerisinde ve diğer çevrelerce teşkilatçı ve istikrarlı kişiliği ile bilinen 25. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak hakkında ortaya atılan iddialar. Bu varsayım ve farazi dedikoduları çatlak sesler olarak nitelendiren bazı partililer,’ birileri dışarıdan destekli kumpaslar içerisinde, bu zamana kadar partinin hiçbir çalışmasında yer almayan ve bir kalabalık gördüğünde kendi çıkarları ve reklam yapmak amacı ile Sinop’ta gerek sosyal medya gerekse parti içerisinde bulunan bukalemunları kullanarak kendine yer etmeye çalışıyor.

 

Bizler bunun gibi kişisel çıkarlara yönelik operasyonları çok gördük, bunlarda istediklerini elde edemeyecekler. Ama bu süreçte de AK koyun Kara koyunda kendini belli ediyor, zaman bu çıkarcı insanlara gerekli cevabı verecektir. İl yönetiminin ise bunlara bir an önce dur demesi gerekiyor. Millet vatanın peşinde, bu bukalemunlar ise koltuk ve siyasi rant peşinde, üzücü bir durum’ diyerek olanlara tepki gösterdi.

Tokmak’tan Kısa ve Net Cevap !!!

AK Parti 25. Dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı mesajda hakkında ileri sürülen iddialarla ilgili olarak şunları söyledi; ‘Milli Duruşu, çizgisi ve dava adamlığı tartışılmayacak kişileri hedef haline getirmek malum yapının yeni taktiği olsa gerek.
Çamur at, tutmasa da izi kalsın anlayışı ile hakkımızda yapılan iftiraların hesabını yargı önünde soracağız. Bundan da zerre kadar geri adım atmayacağız, bu böyle biline”’ dedi.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18239 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.