![447953147_7411535162302102_3097002375644562507_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2024/06/447953147_7411535162302102_3097002375644562507_n-1-678x303.jpg)
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Boyabat ilçesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araç ve içerisinde bulunan 2 şüphelinin araç ve ikametlerinde yapılan aramada 43.09 gram metamfetamin maddesi, 45 adet sentetik ecza maddesi, 1 adet ruhsatsız tabanca, 8 adet mermi ve 3 bin 970 TL ele geçirildi.
Gözaltın alanan 2 şüpheli, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.
Hakan Cinel
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2024/06/447953147_7411535162302102_3097002375644562507_n-800x447.jpg)