Son Dakika : Vali Anayı Duygulandıran An,Feshane’nin Ertelenmesini İstedi.(Videolu Haber)

vali
Sinop Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, şehit haberini verirken güçlükle konuşabildi. Vali Feshane etkinliğinin ertelenmesini istedi.

Sinop Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, Hakkari Yüksekova’da PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Sinoplu Piyade Uzman Çavuş Sadık Aparangil’in şehadet haberini basın mensuplarına duyururken duygusal anlar yaşadı. Haberi verirken kelimeler adeta boğazında düğümlenen Vali Çetinkaya, Feshane’de yapılacak olan Sinop Tanıtım Günleri’nin ertelenmesini istedi.

12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan “Sinop Tanıtım Günleri” çalışmaları ile ilgili Sinop Valiliği’nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Valilik toplantı salonunda Vali Dr. Yasemin Özata Çetinkaya başkanlığında yapılan toplantıya Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) Genel Başkanı Keramettin Arpacı, Kaymakamlar, ilçe Belediye başkanları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sinop Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, Hakkari Yüksekova’da PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Sinoplu Piyade Uzman Çavuş Sadık Aparangil’in şehadet haberini duyurdu. Basın mensuplarına konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Vali Çetinkaya duygusal anlar yaşarken, kelimeler adeta boğazında düğümlendi.
Vidolu Haber İzle

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18273 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.