Son Dakika; Samsun Teksas´a döndü

RD2X49FC

Edinilen bilgiye göre, Samsun’un merkez İlkadım ilçesinde dün gece 3 ayrı silahlı saldırı olayı gerçekleştirildi. İlk olay Reşadiye Mahallesi’nde meydana geldi. Burada bir büfeye tüfekle ateş açıldı, büfede hasar oluştu.

Hemen ardından bu kez Hastanebaşı Mahallesi’nde yine bir büfe tabancayla kurşunlandı. Ardından da Zeytinlik Mahallesi’nde 4 otomobil ve bir eve tüfekle ateş açıldı.

Polis bir saat arayla meydana gelen ve birbirleriyle bağlantılı olan 3 olayın faili olarak 5 kişiyi 2 av tüfeğiyle birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne getirilen 21-27 yaş arasındaki O.C, U.F, İ.K’nın sorgulaması devam ederken, yaşları küçük olan  Ç.K ile M.Y.T ise Çocuk Şube Müdürlüğü’nde teslim edildi.

Bu arada 3 saldırı olayının, İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesinde önceki gün meydana gelen silahlı çatışmada ağır yaralanan 23 yaşındaki Çağrı Kartal’ın intikamı olarak gerçekleştirildiği iddia edildi.  Gözaltına alınanlardan Ç.K’nın da Çağrı Kartal’ın kardeşi olduğu belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17301 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

  1. After all, what a great site and informative posts, I will upload inbound link – bookmark this web site? Regards, Reader. Metropol Halı Karaca Halı Öztekin ve Selçuklu Halı Cami Halısı ve Cami Halıları Türkiye’nin En Büyük Cami Halısı Fabrikasıyız…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.