Son Dakika : Nazım Maviş seçim sonuçları ardından halka hitap etti.(Videolu Haber)

 

 

nazim_mavis_secim_sonuclari_ardindan_halka_hitap_etti_h12086

 

AK Parti’nin yeni Sinop Milletvekili Nazım Maviş;  “Bu ülkeyi kaosa ve istikrarsızlığa mahkum etmek isteyenlere sizler ‘dur’ dediniz. Bu gün öncü, gelişen, büyük, lider Türkiye’nin yeniden yoluna kararlılıkla devam edişinin günüdür” dedi.

 

Kendini 2-0’a kenetleyen AK Parti’de sevinç buruk oldu. Meclise sadece Nazım Maviş’i gönderen AK Parti teşkilatında üzüntü hakimdi. Nazım Maviş seçim sonuçlarını Boyabat ilçesinde parti teşkilatında takip etti. Seçim sonuçlarının açıklanması ardından partililer Maviş’i tebrik etti.

Maviş yaptığı ilk açıklamada, tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti. Boyabat’ta kamyon üzerinde coşkulu halka da hitap eden Nazım Maviş; “1 Kasım zaferimiz kutlu olsun. AK Parti bir tarih yazdı. Bu gün Boyabat, Durağan, Saraydüzü, Sinop bir tarih yazdı. Durağan’da yüzde 81 oy aldık. Buradan Durağan’daki hemşehrilerime selam gönderiyorum. Boyabat AK Parti’nin tarihinde rekor kırdık ve yüzde 70 oy aldık. Bütün Boyabatlılar Recep Tayyip Erdoğan‘a, Ahmet Davutoğlu’na ve Boyabat’ın evladına sahip çıktınız. Bu zafer sizlere kutlu oldu. Bu ülkeyi kaosa ve istikrarsızlığa mahkum etmek isteyenlere sizler ‘dur’ dediniz. Bu gün öncü, gelişen, büyük, lider Türkiye’nin yeniden yoluna kararlılıkla devam edişinin günüdür” dedi.

Nazım Maviş Boyabat ardından geçtiği Durağan’da da coşkulu bir kalabalığa seslendi.

Video Haber İzle

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18250 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.