Son Dakika ; Boyabat MHP İlçe Teşkilatı Toplu Halde İstifa Etti….

 

mhp29MHP Boyabat İlçe Başkanlığı, bugün (5 Mayıs 2016) bir basın açıklaması yayımladı. Basın açıklamasını sizinle paylaşıyoruz.

Çok kıymetli hemşehrilerimiz, dava arkadaşlarımız,

7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından izlenen akıl almaz ve izah edilemez politikalar ve stratejiler sonunda, tekrarlanan ve 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan seçimlerde uğranılan büyük oy kaybı ve mağlubiyet, milletvekili sayısı bakımından bölücülerin uzantısı bir partinin altında kalmak, MHP camiasında büyük bir hayal kırıklığı ve travma meydana getirmiştir.

Bu hayal kırıklığı ve travmanın sorumlusu olanların, sorumluluğun gereği olarak hesap vermelerinin sağlanması için Olağan Üstü Tüzük Kurultay talebinde bulunan ve en önemlisi yeterli sayının iki misli imza veren Üst Kurul Delegelerimize destek veren çok sayıda il ve ilçe teşkilatı görevden alınmış, bazı il ve ilçe teşkilatlarımız ise istifa etmiştir.

Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti’nin, devamında Milliyetçi Hareket Partisi’nin bekası, bizim oturduğumuz makam ve mevkilerden daha önemli olduğu için Boyabat İlçe Başkan ve İlçe Yönetimi olarak istifa ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi
Boyabat İlçe Başkanlığı

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18239 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.