Son Dakika ; Boyabat İlçe Jandarmadan Kaçak Avcılara Suç Üstü Operasyon….

Bugün ( 04 Şubat Cumartesi ) öğle saatlerinde gelen bir ihbarı değerlendiren Boyabat Jandarma ekipleri başarılı bir operasyonla kaçak avlanan iki avcıyı suçüstü yakaladı.

 

Edinien bilgiye göre bugün 12:00’da gelen bir ihbarı değerlendiren Boyabat Jandarma Ekipleri İmamlı Köyüne bir operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon ile kaçak avlanan Satılmış K. ve Abdullan B. suçüstü yakalandı.

Yapılan operasyonda kaçak avlanan Satılmış K. ve Abdullah B.,  4 Kilo 200 gram karaca eti, 2 adet ruhsatsız tüfek, 1 nacak, 41 adet çeşitli numaralarda fişek, tulum şeklinde yüzülmüş karaca derisi, 2 tane av köpeği ile birlikte ele geçirildi. Ele geçirilen malzemeler yasal işlem yapılmak üzere Sinop Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak : Boyabat Bülteni

 

 

<div class="a2a_kit a2a_kit_size_32 addtoany_list" data-a2a-url="http://www.boyabatgundemi premarin tablet.com/2017/02/04/son-dakika-boyabat-ilce-jandarmadan-kacak-avcilara-suc-ustu-operasyon/” data-a2a-title=”Son Dakika ; Boyabat İlçe Jandarmadan Kaçak Avcılara Suç Üstü Operasyon….”>Share
Share