Son Başbakan Binali Yıldırım Boyabat’a Geliyor…

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Sinop İl Başkanlığı tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmak üzere 14 Eylül Çarşamba günü Sinop’a geliyor.

Sinop programı kapsamında Boyabat ve İl Merkezinde çeşitli programlara katılacak olan Binali Yıldırım’a, eşi Semiha Yıldırım da eşlik edecek.

Binali Yıldırım’ı Sinop’ta ağırlayacak olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, “Geçtiğimiz günlerde Sayın Başbakanımızı makamında ziyaret ederek kendilerini Sinopumuza davet etmiştik. Sağolsunlar davetimizi kırmayarak 14 Eylül Perşembe günü Sinopumuzu teşrif edecekler” dedi.

🔹YILDIRIM’IN İLK DURAĞI BOYABAT

Yıldırım’ın Sinop programına ilişkin de detayları paylaşan Maviş, “Sayın Başbakanımızla Sinop programı kapsamında ilk olarak Boyabatımızda eşi Sayın Semiha Yıldırım hanımefendinin himayelerinde yapılan Hacı Mukaddes Gürün Kızılay Anaokulumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Daha sonra Orta Çarşımızda esnafımızla ve hemşerilerimizle selamlaşacağız. Sonrasında ise Sivil Toplum kuruluşlarımız ve meslek odalarımızın üyeleriyle de bir araya geleceğiz” dedi

🔹BİNALİ YILDIRIM DAHA SONRA SİNOP İL MERKEZİNE GEÇECEK

Maviş, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın Boyabat Programının ardından Sinop İl Merkezine geçerek Küçük Sanayi sitesinindeki esnafları ziyaret edeceğini belirtti.

Maviş, Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın Sinop’ta çeşitli programlara katılacağını ve vatandaşlarla buluşacağını kaydetti.

Haber Merkezi-

Boyabat Gündemi hakkında 18253 makale
Boyabat Gündemi